Меню
Знижка на доставку 400 грн при оформленні замовлення від 10 000 грн! 
Ручний інструмент
В наявності
Код товару: 4076
Різновид: з пластмасовою ручкою Тип: Шпатель малярський Ширина: 450 мм Категорія: Ручний інструмент
105.17 грн
В наявності
Код товару: 11798
Зернистість: 120 Товщина: 25 мм Ширина: 72 мм Довжина: 100 мм Категорія: Витратні матеріали
41.99 грн
Haisser біта PZ 2x25
1
В наявності
Код товару: 47631
Тип: PZ (хрестова) Довжина: 25 мм Категорія: Витратні матеріали
9.92 грн
Haisser біта PZ 3x25
В наявності
Код товару: 47632
Тип: PZ (хрестова) Довжина: 25 мм Категорія: Витратні матеріали
10.43 грн
В наявності
Код товару: 970
Тип: віяловий Категорія: Ручний інструмент
310.53 грн
Мітла пластмасова кругла з держаком
В наявності
Код товару: 2469
Матеріал: Пластик Категорія: Ручний інструмент
144.23 грн
В наявності
Код товару: 7381
Зернистість: 100 Товщина: 25 мм Ширина: 72 мм Довжина: 100 мм Категорія: Витратні матеріали
41.31 грн
В наявності
Код товару: 7778
Фасовка: 1 шт Категорія: Ручний інструмент Розмір: 18 мм Вид: Ніж
75.62 грн
Держак (держак) для граблів
В наявності
Код товару: 4023
Категорія: Ручний інструмент
118.87 грн
В наявності
Код товару: 9235
Фасовка: 5 шт Категорія: Ручний інструмент Розмір: 25 мм Вид: Леза
75.53 грн
Терка поліуретанова 120x240 мм
В наявності
Код товару: 7297
Тип: для шліфування Матеріал: Поліуретан Ширина: 120 мм Довжина: 240 мм Категорія: Терка
117.89 грн
Набір шпателів гумових білих 3 шт (40,60,80 мм)
В наявності
Код товару: 12751
Тип: Шпатель гумовий Категорія: Ручний інструмент
26.30 грн
Щітка по металу
В наявності
Код товару: 7788
Категорія: Ручний інструмент
152.25 грн
Пістолет для монтажної піни
1
В наявності
Код товару: 2778
Тип: для монтажної піни Матеріал: Метал Категорія: Ручний інструмент
313.77 грн
Кельма штукатурна 190x155 мм
В наявності
Код товару: 5928
Тип: штукатурний Категорія: Ручний інструмент Розмір: 190x155 мм
112.44 грн
В наявності
Код товару: 7786
157.28 грн
Sigma Правило-трапеція (2,5 м)
В наявності
Код товару: 46729
Різновид: трапеція Матеріал: Алюміній Товщина: 1 мм Довжина: 2,5 м Категорія: Ручний інструмент
873.52 грн
Біта PH 2x25
В наявності
Код товару: 7556
Тип: РН (хрестова) Довжина: 25 мм Категорія: Витратні матеріали
35.51 грн
В наявності
Код товару: 4071
Тип: Шпатель зубчастий Ширина: 250 мм Категорія: Ручний інструмент Розмір: 8x8 мм
79.19 грн
В наявності
Код товару: 16139
Тип: Шпатель зубчастий Матеріал: Метал Ширина: 130 мм Довжина: 270 мм Категорія: Ручний інструмент
109.55 грн
В наявності
Код товару: 42830
Тип: РН (хрестова) Довжина: 50 мм Категорія: Витратні матеріали
4.56 грн
Шпатель гумовий 130 мм
В наявності
Код товару: 6885
Тип: Шпатель гумовий Ширина: 130 мм Категорія: Ручний інструмент
33.10 грн
Лопата штикова
В наявності
Код товару: 2403
Тип: штикова Матеріал: Метал Категорія: Ручний інструмент Вид: без держака
155.35 грн
В наявності
Код товару: 7557
Тип: РН (хрестова) Довжина: 50 мм Категорія: Витратні матеріали
58.39 грн

Ручний інструмент Київ сторінка - 2