Сітка будівельна кладочна Київ
Сітка кладочна - це конструкція, яка виготовляється з високоякісного металевого дроту способом контактного зварювання. Для бетонування великих площ вона просто незамінна.
Переваги використання сітки для кладки у будівництві
Матеріал виготовляється з різної сировини та має багато плюсів, що робить сітку затребуваною у різних сферах будівництва. Вона виконує такі функції:
- Покращує зчеплення будівельного матеріалу з розчином, що сприяє більш надійній кладці.
- Затримуватиме розчин на поверхні стіни, не дозволяючи йому витікати.
- Допомагає запобігти утворенню тріщин у самій кладці.
- Захищає кладку від негативної дії вологи, механічних пошкоджень та інших факторів, що сприяє збільшенню терміну служби самих будівель.
- Посилює арочні, віконні та дверні отвори.
Завдяки міцності сітка для кладки може використовуватися на різних об'єктах. Вона випускається у вигляді плоских карток з різними розмірами та формами осередків. Найчастіше сітка для кладки цегли використовується. Оцинкована сітка має антикорозійні властивості. Вона відмінно підійде для фундаментів, стяжки, зведення конструкцій.
Як правильно вибрати сітку?
Конструкція сітки затримує розчин кладки, перешкоджаючи його проникненню в порожнечі будівельного матеріалу. Розмір та міцність сітки повинні відповідати проекту та умовам експлуатації. Матеріал відрізняється за розміром осередків.Найчастіше це такі значення:
- 50х50 мм - застосовується для перегородок.
- 100х100 мм - використовується для кладки несучих стін.
У нашому каталозі представлено кілька типорозмірів, щоб ви могли вибрати відповідний варіант. Чим товщі дріт, тим міцніше сітка. Для стандартних завдань зазвичай використовують дріт діаметром від 3 до 5 мм. Сітка може бути оцинкована (захищає від корозії, це найпопулярніший варіант), нержавіюча (довговічний, але дорогий варіант) або композитна (легкий варіант зі скловолокна чи базальту). Пластмаса та композити на її основі більш тендітні, ніж метал, тому витримують менше навантаження. Для вологих умов обов'язково має бути захист від корозії.
Поради з монтажу сітки будівельної кладки
У процесі робіт сітка повністю ховається у штукатурному шарі. Використовують два основні способи армування: горизонтальне зміцнення та вертикальне розміщення. Для роботи знадобляться такі інструменти, як ножиці по металу, рівень, рулетка, розчин, шпатель. При монтажі розташовуйте сітку у горизонтальних швах кладки. Вона має повністю покриватися розчином. Також є інші особливості, які потрібно враховувати під час монтажу:
- Покладіть сітку на шар розчину. Розташовуйте її горизонтально, використовуючи рівень.
- Сітка повинна повністю покриватися розчином.
- Переконайтеся, що залитий бетон залишається вологим протягом перших кількох днів для запобігання тріщинам.
- Забезпечте нахльост від 15 см у місцях з'єднання.
- При укладанні на грунтовку сітка повинна щільніше прилягати до поверхні.
У кутах необхідно загнути та закріпити матеріал розчином. Сітка зварна кладочна буде служити багато років, якщо все зробити правильно.
Чому варто купити сітку кладочну саме в Києві у нас?
На сітку в інтернет-магазині Будпростір найкращі ціни. Можна не лише купити оригінальні товари, а й отримати консультацію досвідчених спеціалістів. Зручний інтерфейс сайту дозволяє замовити два кліки. Всі фотографії реальні, щоб у вас була можливість детальніше вивчити вигляд сітки кладки. Також вказані технічні характеристики та розміри. Сплатити покупку можна як на сайті при покупці, так і при отриманні товару або за безготівковим розрахунком.
Завдяки оперативній доставці до Києва сітка приїде вчасно. Сітка будівельна кладочна буде доставлена за кілька днів. Можна в онлайн чаті на сайті зв'язуватися з менеджером і отримати консультацію. Якщо у вас залишилися питання, зателефонуйте нам.