Бітумна черепиця гнучка Київ
Чому ж сучасна бітумна черепиця стала такою популярною останнім часом? Вся справа в тому, що цей будівельний матеріал відрізняється різноманітністю палітри кольорів, текстур і конфігурацій. А ще: чудово підійде для будь-яких дахів, навіть якщо говорити про нестандартні рішення зі складними геометричними формами. Крім того, робота зі встановлення досить проста.
Переваги бітумної черепиці перед іншими матеріалами
Гнучка черепиця – це склотканина з нанесенням бітумного покриття. Залежно від щільності склополотна можна говорити про надійність та міцність листа. Свого часу саме бітум і якість його присадок відповідають за властивості, що проявляються під ультрафіолетом або під час морозу.
Покрівля бітумна відрізняється такими позитивними властивостями як:
- кліматична стійкість – за рахунок специфіки бітуму та склотканини;
- надійність і довговічність - якщо всі гонти укладені правильно, це забезпечить не тільки цілісність покриття, але і його вологостійкість;
- простість монтажу, локального ремонту та догляду;
- підходить для будь-якого типу дахів - від купольних до арочних;
- широкий спектр дизайнерських рішень, що відкриваються, крім форм і кольорів, вибір грануляту і фактур.
Важливий плюс, яким відрізняється бітумна черепиця - ціна.
Як вибрати відповідний колір бітумної черепиці?
М'яка черепиця має безліч кольорових варіантів. Але серед цього вибору так легко загубитися.Як же розібратися із цим непростим питанням? Слід врахувати кілька моментів:
- архітектура будівлі – якщо говорити про класичні будинки, то тут підійдуть коричневий, сірий, червоний та чорні кольори, можна також звернути увагу на охру, а ось у сучасному домобудуванні вже можливі і яскравіші кольорові гами одним з найбільш популярних вважають зелений колір;
- властивості покрівлі – темні тони поглинатимуть велику кількість тепла від сонячного світла, що, безперечно, вигідно для холодного кліматичного поясу, а в теплому може призвести до перегріву, світлі ж знизять теплове навантаження;
- спеціальні онлайн-сервіси або професійний дизайнер також допоможуть з вибором, можна буде відразу подивитися, як виглядатиме той чи інший колір у поєднанні з архітектурою будинку.
Технологія монтажу м'якої черепиці
Покрівля бітумна черепиця вистилається на основу з фанери або OSB. Ухил даху не повинен бути меншим, ніж 11, тому що у протилежному випадку з високою ймовірністю можуть бути протікання.
Зазор плит підкладки в ідеалі складає близько 5 мм, тому що в залежності від сезону деревина може розбухати та деформувати настил.
Перед початком монтажу гонтів фіксують проміжний прошарок. Вона називається підкладковим килимом. Сама м'яка покрівля монтується за допомогою приклеювання або прибивання на спеціальні цвяхи. Вони мають широкі капелюшки до 10-12 мм, а на стрижні мають бути насічки.
Спочатку проводиться розмітка. Верхній гонт слід зафіксувати таким чином, щоб при його монтажі попутно внахлест була прибита і гонта нижнього ряду. Краї даху додатково фіксуються бітумною мастикою, щоб максимально вберегти покрівлю від протікання.
Догляд за дахом з бітумної черепиці
З покрівлі повинні постійно забиратися все опале листя, гілки та інше сміття, щоб не допустити засмічення водостоку. Щоб запобігти вигоранню настилу, можна додатково покрити його спеціалізованою фарбою.
Перевірка на герметизацію та відсутність тріщин, різних вм'ятин або зносу проводиться кожні півроку. А ось очищення роблять м'якою шваброю або ганчіркою, щоб не пошкодити конструкцію.
Чому варто купити бітумну черепицю у Києві у нас?
В інтернет-магазині Будпростір можна без проблем купити необхідні будматеріали за приємними цінами. Також у нас працює послуга швидкого замовлення та доставки. При необхідності можна домовитися про найм вантажників або замовити маніпулятор на об'єкт.