Шифер Київ
Хоча на сучасному будівельному ринку можна знайти безліч альтернатив, саме лист шиферу залишається найбільш масовим матеріалом для покрівлі. Але він все ж таки універсальний, адже знайшов своє застосування в багатьох галузях будівництва та ремонту.
Основні характеристики та переваги шиферу
Напевно, найважливішою перевагою можна вважати вартість шиферу, яка набагато нижча, ніж у будь-яких аналогічних за своєю суттю матеріалів. Крім того, простота монтажу, відсутність необхідності обслуговування та широкий спектр застосування роблять шиферний лист економічно вигідним у довгостроковій перспективі. Хвильовий та шифер плоский використовують для:
- будівлі огорож;
- облицювання будівель;
- створення опалубки;
- і багато іншого.
Що ж стосується інших переваг, то серед них міцність та довговічність. Адже матеріал чудово витримує різні атмосферні явища: від вітру, дощу, снігу та холоду до ультрафіолетового випромінювання. Крім того, не підтримує горіння та стійкий до різних шкідників, корозії та появи цвілі.
Як вибрати відповідний вигляд і розмір шиферу для даху?
На шифер ціна за лист відрізнятиметься залежно від його типу, технології виробництва та складу.Спробуємо розібратися в найпопулярніших видах:
- азбестоцементний - складається з азбесту, портландцементу і води, після замісу маса формується в листи і запікається, перетворюючись на міцний матеріал за рахунок сітки, що виходить всередині армуючої, це найпопулярніший варіант, на такий шифер ціна найбільш низька;
- фіброцементний – більш безпечний для людини, тут армуюча сітка виходить зі скляних або целюлозних волокон, також для збільшення пластичності додають мінеральні присадки;
- бітумний – основою може бути як органічний матеріал, так і фібростекло, а ось покриття бітумне, це один із самих «ходових» варіантів для покрівлі, оскільки має гідроізоляційні властивості, також варто відзначити різноманітність кольорів. та фактур;
- полімерний – в основі полівінілхлорид або поліпропілен, легкий і гнучкий матеріал, що використовується для покрівлі та облицювання зовнішніх стін.
Що ж стосується типорозмірів, то й їх безліч, тут, швидше, слід виділити загальні параметри вибору:
- товщина зазвичай становить від 5 мм до 7,5 мм;
- довжина становить від 1200 мм до 2400 мм, одним з основних стандартів можна назвати 1,75 м;
- ширина – параметр представлений у трьох розмірах: 0,98 м, 1,125 м та 1,13 м;
- кількість хвиль – найбільш популярним вважають шифер 8 хвильовий, але також у продажу представлені з 5-ю, 6-ю та 7-ма хвилями.
Особливості монтажу листа шиферу
Перед тим як купити лист шиферу, слід подбати про проведення підготовчих робіт. Тобто, вивірити горизонталь на дерев'яній решітці даху та обробити основу антисептичною грунтовкою. Також додатково можна зайнятися монтажем гідроізоляції.
Шиферні листи розставляються в міру їхнього кріплення. Починаючи з нижньої частини внахлест, рухаючись вгору. Слід правильно вирівняти їх, щоб не було жодних зсувів під час роботи.
Саме ж кріплення здійснюється на саморізи або спеціальні шиферні цвяхи. Усі отвори просвердлюються попередньо. Щоб уникнути протікання, можна зафіксувати з'єднання листів клейовою або мастичною стрічкою.
Варто пам'ятати, що при роботі на висоті не варто наступати на краї шиферу, а також уникати точкового тиску на матеріал, щоб не пошкодити його. Після монтажу шиферу щілини від протягів можуть закладати клей-піною.
Чому варто купити шифер у Києві в нашому інтернет-магазині?
В інтернет-магазині Будпростір можна купити все, що необхідно для встановлення гідрозахищеної та якісної покрівлі за низькими цінами. У нас працює послуга швидкого замовлення, достатньо залишити свої дані, і менеджер зв'яжеться найближчим часом для уточнення всіх деталей. На лист шиферу ціна може відрізнятися за рахунок його якісних характеристик, але завжди доступна доставка за вказаною адресою в Києві та області.