Євроруберойд Київ
Євроруберойд по праву вважається новим поколінням всім звичного бітумного настилу для даху – руберойду. Цей гідроізоляційний матеріал має більш високі показники захисту від протікання та вологи, а також набагато довговічніший.
Переваги використання євроруберойду
Руберойд євроруберойд – це відмінне рішення для багатьох завдань, адже за його допомогою можна:
- гідроізолювати дахи, різні дерев'яні та бетонні конструкції;
- гідроізолювати штучні водойми на присадибній ділянці, а також заглиблення для будівництва басейнів;
- захистити фундамент та підвальні приміщення від протікання та появи вологості;
- облаштувати тротуари та садові доріжки.
Крім того, варто зазначити, що можна працювати з більшістю типів основ: металом, газоблоком, бетоном, цеглою, а також деревом та більшістю типів пиломатеріалів – ДСП, ДВП, МДФ, ОСБ. Винятком є лише керамзит, асфальтобетон, а також мінеральна вата та її різновиди.
Основні типи євроруберойду в галузі застосування
Євроруберойд для даху відрізняється від свого попередника підкладкою. У новому поколінні бітум наплавляють на вологостійкий поліестер або склополотно високої міцності.
Знову ж таки, під бітумом мають на увазі смолу з великою кількістю різних присадок, що суттєво збільшує показники атмосферостійкості, гідрофобності та пластичності.
СБС-модифікований бітум не тільки відмінно гідроізолює і має високу еластичність, але й не розтріскуватиметься навіть за дуже низьких температур. Він підходить для використання в регіонах із холодним кліматом.
ТПП, ІПП та АПП - це бітум на пластиці, тобто в смолу додають модифікатори, які надають їй властивості полімеру. Це варіант для теплого клімату, оскільки матеріал не буде плавитися або розм'якшуватися під впливом сонячних променів.
По області застосування або типу експлуатаційного призначення гідроізолюючий матеріал можна розділити на два класи: покрівельний та підкладковий.
Перший використовується для роботи на даху як самостійний гідроізоляційний матеріал. Другий є допоміжним, тобто запобігає попаданню вологи, а також захищає основний шар від конденсату, який може утворюватися зсередини.
Як вибрати за розміром/серією євроруберойду?
Гідроізоляція випускається в стандартних рулонах шириною 1 м. А ось довжина може бути як 9 м, так і 10 м і 15 м.
Що стосується класу матеріалу, то купити євроруберойд для покрівлі можна з таким маркуванням:
- ХКП – підкладкою виступає склополотно з додатковим полімером, зверху крупнозерниста посипка;
- ХПП – основою є склополотно, також присутні додаткові шари з полімерної плівки зверху та знизу;
- ЕПП та ЕКП – в основі поліестер, доповнений полімерною плівкою.
Популярні бренди на budprostir.com.ua
Євроруберойд покрівельний та підроблений представлені в каталозі інтернет-магазину Будпростір у широкому асортименті. Тут можна знайти товари таких відомих виробників як Техноніколь, Ореол 1, BudmonsteR та багато інших за низькими цінами. Весь товар має сертифікати якості та давно вже зарекомендував себе на ринку будівельних матеріалів.
Процес укладання євроруберойду
Настил виконується холодним або гарячим методами. Останній представляє собою наплавлення. Тобто спеціальним пристосуванням у міру розстилання рулону його нагрівають і щільно фіксують до основи. Звернути увагу треба на нахльостування кромки, який складатиме 7-9 см. Якщо вільного краю немає, то посипання зчищають для максимальної герметизації смуг між собою.
Холодний метод має на увазі поклейку на бітумну мастику або прибивання цвяхами до дерев'яної основи (виключно суцільної).
Чому варто купити євроруберойд у Києві в нашому інтернет-магазині?
Купити у нас дуже просто, достатньо натиснути на кнопку «Швидке замовлення» під потрібним товаром. Наші менеджери передзвонять найближчим часом, щоб уточнити всі деталі. Доставка здійснюється по Києву та області.