Паробар'єр Київ
Пароізоляція необхідна для запобігання проникненню водяної пари в конструкції будівель. Це особливо важливо в холодну пору року, коли різниця температур усередині та зовні приміщення призводить до появи конденсату.
Переваги використання паробар'єрів у будівництві
Паробар'єр є пароізоляційною армованою плівкою різної міцності. Важливо захищати утеплювач від дії вологи, вона провокує появу грибка, вогкості. Пароізоляційні матеріали за рахунок особливої структури утворюють надійний бар'єр для утеплювача. Розрізняють різні види матеріалів:
- Плівки на основі поліпропілену стійкі не тільки до механічних пошкоджень, але й до сонячних променів. Вони використовуються для холодної покрівлі з гарною вентиляцією. Також можна вибрати плівки на основі поліетилену.
- Мембрани дозволяють деякій кількості пари проходити через них, що запобігає накопиченню вологи. Вони підходять для дач або заміських будинків, де не підтримується постійне опалення.
- Плівки з шаром, що відбиває, повертають теплове випромінювання назад в приміщення. Вони практично не пропускають пар.
Монтаж плівки не викликає жодних труднощів навіть у будівельників-початківців. До того ж, на паробар'єр ціна буде доступною. Він може бути встановлений у покрівлях, стінах та інших конструкціях, де потрібно контролювати рівень вологості. Матеріал зносостійкий та відмінно долає різкі температурні зміни.
Як правильно вибрати вид і щільність паробар'єру залежно від застосування?
Матеріал відрізняється залежно від місця монтажу та призначення:
- Паробар'єр для даху монтується під покрівельним покриттям, часто безпосередньо на кроквяну систему. Щільності до 100 г/м2 вистачає із запасом, щоб при монтажі та експлуатації плівка не порвалася. Для даху може застосовуватися складніша багатошарова система з використанням додаткових гідроізоляційних матеріалів.
- Паробар'єр для стелі може мати помірну паропроникність, особливо якщо використовується в міжповерхових перекриттях. Його густина може бути від 70 г/м2 до 100 г/м2.
Якщо каркасні будинки, потрібно вибирати не плівки, а армовані мембрани. Вони прокладаються із внутрішньої сторони приміщення.
Перед тим, як купити пароізоляцію, рекомендуємо вивчити технічні характеристики матеріалу. Деякі плівки мають маркування, що вказує на внутрішню та зовнішню сторони. Якщо заощадити на якості, плівка може порватися навіть під час установки, тому варто вибирати перевірені бренди.
Монтаж пароізоляції
Пароізоляцію укладають гладкою стороною до утеплювача, а шорсткою - всередину приміщення. Це дозволяє ефективно утримувати вологу та запобігати її проникненню в сам утеплювач.
Пароізоляція купити яку можна в нашому магазині, наноситься на суху та чисту поверхню. Полотнища пароізоляції укладаються зверху вниз з нахлестом в 10-15 см. Шви проклеюються спеціальним скотчем, він забезпечить герметичність. За потреби використовується герметик. Для кріплення матеріалу використовується степлер або спеціальні кріплення. Не варто забувати про зазор між внутрішнім оздобленням та пароізоляцією. Особливу увагу важливо звертати на гідроізоляцію ковзанів. Після завершення монтажу перевірте всі шви та стики на наявність витоків пари.
Чому варто купити паробар'єр у Києві?
Інтернет - магазин Будпростір – надійний партнер, який допоможе виконати якісний ремонт за мінімальних витрат. Замовити товари можна прямо на сайті. Сучасний інтерфейс з якісним контентом та фільтрами дозволяє оперативно знайти потрібні характеристики. У нас представлена якісна пароізоляція, ціна якої буде доступною.
Ми займаємося продажем не перший рік, тому пропонуємо виключно сертифіковані товари, які можна купити оптом та в роздріб. Завдяки доставці до Києва, Харкова та інших міст замовлення приїде вчасно. Перед тим як купити паробар'єр можна вибрати потрібні параметри за допомогою фільтрів. Для отримання додаткової консультації або замовлення опт, телефонуйте за телефонами, які вказані на нашому сайті.