Меню
Знижка на доставку 400 грн при оформленні замовлення від 10 000 грн! 
Ручний інструмент
В наявності
Код товару: 24584
Тип: Шпатель посилений Ширина: 160 мм Категорія: Ручний інструмент
290.13 грн
Шпатель гумовий 250 мм
В наявності
Код товару: 7313
Тип: Шпатель гумовий Ширина: 250 мм Категорія: Ручний інструмент
130.03 грн
Терка для шліфування 125x580 мм
В наявності
Код товару: 9211
Тип: для шліфування Ширина: 125 мм Довжина: 580 мм Категорія: Терка
1 582.99 грн
В наявності
Код товару: 105659
30.25 грн
В наявності
Код товару: 12744
Ширина: 40 мм Довжина: 250 мм Категорія: Ручний інструмент
259.12 грн
В наявності
Код товару: 12771
Довжина: 200 мм
271.21 грн
В наявності
Код товару: 12015
Категорія: Ручний інструмент
973.95 грн
В наявності
Код товару: 41543
Різновид: трапеція Матеріал: Алюміній Довжина: 1,5 м Категорія: Ручний інструмент
1 298.60 грн
Біта PH 1x25
В наявності
Код товару: 10530
Тип: РН (хрестова) Довжина: 25 мм Категорія: Витратні матеріали
137.44 грн
В наявності
Код товару: 33214
Тип: Шпатель для шпалер Ширина: 290 мм Категорія: Ручний інструмент
105.99 грн
В наявності
Код товару: 39439
Різновид: з двокомпонентною ручкою Тип: Шпатель малярський Ширина: 400 мм
370.43 грн
В наявності
Код товару: 12743
Тип: для шліфування Матеріал: Поліуретан Ширина: 120 мм Довжина: 800 мм Категорія: Терка
481.76 грн
Молоток слюсарний 200 г
В наявності
Код товару: 11773
Тип: столярний Вага: 0,2 кг Категорія: Ручний інструмент Вид: Молоток
308.36 грн
В наявності
Код товару: 44775
Різновид: з пластмасовою ручкою Тип: Шпатель малярський Ширина: 130 мм Довжина: 380 мм Категорія: Ручний інструмент
374.11 грн
В наявності
Код товару: 51437
Різновид: хрестова Тип: PH0 Матеріал: Сталь Cr-V Категорія: Ручний інструмент Довжина робочої частини: 100 мм
94.59 грн
В наявності
Код товару: 15960
Тип: PZ (хрестова) Довжина: 50 мм Категорія: Витратні матеріали
62.85 грн
В наявності
Код товару: 40541
Різновид: з двокомпонентною ручкою Тип: Шпатель фасадний Ширина: 350 мм
803.60 грн
В наявності
Код товару: 15921
Тип: Шпатель малярський Ширина: 180 мм Категорія: Ручний інструмент
253.34 грн
В наявності
Код товару: 28739
Різновид: з пластмасовою ручкою Тип: Шпатель малярський Ширина: 75 мм Категорія: Ручний інструмент
41.87 грн
В наявності
Код товару: 9991
Різновид: з пластмасовою ручкою Тип: Шпатель зубчастий Ширина: 100 мм Довжина: 100 мм Категорія: Ручний інструмент
45.37 грн
В наявності
Код товару: 33493
Різновид: з пластмасовою ручкою Тип: Шпатель малярський Ширина: 130 мм Довжина: 480 мм Категорія: Ручний інструмент
611.43 грн
Викрутка шліцева SL 6x100 мм
В наявності
Код товару: 26811
Різновид: шліцьова Тип: SL6 Матеріал: Сталь Cr-V Категорія: Ручний інструмент Довжина робочої частини: 100 мм
109.80 грн
Kubala Шпатель з пластмасовою ручкою 100 мм
В наявності
Код товару: 106222
Різновид: з пластмасовою ручкою Тип: Шпатель фасадний Ширина: 100 мм Категорія: Шпатель
190.04 грн
В наявності
Код товару: 106238
Різновид: зубчаста Тип: для шліфування Матеріал: Сталь Ширина: 130 мм Довжина: 270 мм
401.39 грн

Ручний інструмент Київ сторінка - 10